ANİMASYONLU TABELALAR
Sayın müşterilerimiz led tabelalarımız istediğiniz boy ve istediğiniz renkte ledler uygulanarak yapılmaktadır. Ledler Kırmızı, Beyaz, Mavi, Yeşil, Sarı ve mavi renklerdir.Tabelalarımızı iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Dış mekanda kullanacaksanız yogun yağmur lardan dahi etkilenmesi için elektronik devrelere devre üzerinde tabaka oluşturan sprey ve silikon kullanmaktayız bu durumda su içinde bile çalışmaktadır.Degerli müşterilerimiz led tabelalarımız 4mm plex üzerine 5mm çapında mantar ledler kullanılarak oluşturmaktayız.Sizlerin isteği doğrultusunda yazılara ve logolara çeşitli animasyon kartları ekleyerek çok uzaktantan bile dikkat çekici tabelalar yapmaktayız.Tabelaları yaparken bilgisayar ortamında istediğiniz resim logo veya yazı yazılarak ledler çizilmekte çizilen ledler CNC Router makinasında delinmektedir.Sizlerin tek yapmanız gereken nasıl bir sey isteğinizi bildirmek.Bizler sizlerin beğenisine sunacagımız farklı karakterlerde yazılar ve resimler yapıp sizler beğendikten sonra CNC Router cihazına veriyoruz.Bu işlem ücretsizdir.
Sayın müşterilerimiz yukarıda gördüğünüz tabela çeşitleri firmammız tarafından çizilmiş ve yapılmış tabelalardan birkaç tanesidir.Yaptırmak isteğiniz tabelanın boyutu bizim için önem değildir. Her boy ve ebadda led tabela üretmekteyiz. Bizlere ne yazılacagı logo resim vs vermeniz yeterlidir. Bizler üretime geçmeden önce sizlere kaç adet led kullanacağızı söylemekte ve son halini göstermekteyiz. Dilerseniz tabelanınızı belirli saatler arasında çalıştırabilir. Tüm ledlerin ışık şiddetlerini azaltabilir çoğaltabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için www.istanbulledtabela.com ve www.ucuzledtabela.com diğer sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
7/24 elektrik arıza servisi, elektrik, elektrikçi, arıza, elektrik arıza, yetkili elektrikçi, elektrik servisi, elektrik ustası, elektrik arıza servisi, elektrik tamir servisi, exproof elektrik tesisatı, fuar stand elektrik tesisatı, led tabela, led p10 panel, led aydınlatma, akıllı tabela, elektronik tabela, kayan yazı, elektronik tabela, elektronik kayan yazı, led tabela montajı, led tabela tamiri, bina elektrik tesisatı, elektrik tamir servis, elektrik malzameleri satışı, elektrik arıza numarası, elektrik arıza tel, fuar, fuar elektrik, stand elektrik, elektrik arıza telefonu istanbul, elektrik nedir, elektrik tesisatı, diafon tesisatı, led atdınlatma, yürüyen tabela, akıllı tabela, elektronik tabela, eletrik taşeronu, elektrik taşeron, telefon santral kurulumu, Elektrik Arıza Servisi, Aydınlatma, alarm,görüntü sistemleri, ses sistemleri,haberleşme, iletişim sistemleri, altyapı, tadilat, montaj, sonlama, kalibrasyon, elektrik, elektronik, çanak anten, uydu anteni, zil, diafon, telefon, adsl, tesisat, kablolama, montaj, aksesuar montajı, kurulum, anahtar, priz, komitatör, lamba, ampul, watt, balast, florasan ampul, tamirat, tadilat, regülatör, jeneratör, ups, network, kamera, alarm, enerji saver, fiş, arıza, servis, şalter, zayıf akım, alçak gerilim, spot led, aydınlatma, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, elektrik proje uygulama, acil elektrik, elektrik arızası, Elektrik Arızaları, Telefon Arıza, Uydu Arızası, Telekom Başvuruları, Elektrik Arıza Giderme, Elektrik Arızası İşlemleri, Elektrik ve Telefon Arızası, Uydu Arızası, Elektrik Arızaları, Telefon Arızası
SİTELERİMİZ