ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
Elektrik günümüzde okadar çok alanda kullanılıyorki.Buna bağlı olarak arızanın çıkış sebebi bir çok sebebe bağlı olabilir.Uygun kablo ve sigortanın kullanılmaması yanlış montaj, yanlış hesaplama elektriğin bulunduğu ortam kosulları vs. Arızalar:
1-Oturduğumuz ev, büro ve apartmanlar.
2-Küçük ölçekli işletmeler.Atölyeler marketler vs
3-Büyük ölçekli işletmeler Fabrikalar.
Binalarda Elektrik Arızaları Ampul arızaları ; Akkor flamanlı lambalar çok ısınan ve elektriği çok harcayan lambalar Dünyanın pekçok ülkesinde yasaklanmasına rağmen ülkemizde halen çok kullanılmaktadır.Zamanla duylarında ısıdan dolayı tahribata neden olurlar.Giriş sigortası kapatılarak yenisi ile değiştirilebilir.Lamba yanmazsa mutlaka yetkili bir elektrikçi çağrılmalıdır.
Tasarruflu ampuller aslında akkor ampullerin yerini alması için geliştirilmiş, standart ampul duyunda çalışabilen floresan lambalardır. Diğer lambalara göre daha az arızalanır ve uzun ömürlüdürler.
Duyun arızalanması . (Yeni bir duy takılarak arıza giderilir.)
Avize Aplik Spotlamba Floresan arızalarında mutlaka yetkili elektriçi çağrılmalidir.
Priz arızaları: Elektrikli ev aletlerinin çalıştırılması için kullanılan prizlerin belli bir güce kadar dayanabilmektedir.Priz arızaları genelde yanlış kullanımdan kaynaklanıyor. Evlerde kullanılan prizler en fazla 16 ampere kadar dayanabiliyor. Yani bir başka ifadeyle prizleri 3 bin 500 wattan fazla güçlü olan elektrikli aletler kullanılmamalı. Eğer prizlere fazla güçteki bir cihaz katıldığında elektrik arızası meydana gelebiliyor.
Sigorta Arızaları: Sık sık sigorta açıp kapatmak, kalitesiz sigorta kullanmak, sigortanın bulunduğu hattan gereğinden fazla ve uzun süre akım çekilmesi ve sigortanın kablo sıkma klemensinin düzgün sıkılmaması veya zamanla gevşemesi sigorta arıza sebepleri olarak sıralayabiliriz. Sigorta herhangi bir şekilde biz farkında olmadan inerse (yani elektriği keserse) sigortayı dikkatli bir şekilde kaldırmalıyız . Eğer sigorta küçük bir patlama sesiyle beraber yine atarsa, hiç bir müdahala etmeden hemen uzman bir elektrikçi çağırmalıyız. Bir başka arıza nedeni de kalitesiz sigorta kullanılmasıdır.Lütfen detaylı bilgi için Sıkça sorulan sorular linkine bakın
HİZMETLERİMİZ
7/24 elektrik arıza servisi, elektrik, elektrikçi, arıza, elektrik arıza, yetkili elektrikçi, elektrik servisi, elektrik ustası, elektrik arıza servisi, elektrik tamir servisi, exproof elektrik tesisatı, fuar stand elektrik tesisatı, led tabela, led p10 panel, led aydınlatma, akıllı tabela, elektronik tabela, kayan yazı, elektronik tabela, elektronik kayan yazı, led tabela montajı, led tabela tamiri, bina elektrik tesisatı, elektrik tamir servis, elektrik malzameleri satışı, elektrik arıza numarası, elektrik arıza tel, fuar, fuar elektrik, stand elektrik, elektrik arıza telefonu istanbul, elektrik nedir, elektrik tesisatı, diafon tesisatı, led atdınlatma, yürüyen tabela, akıllı tabela, elektronik tabela, eletrik taşeronu, elektrik taşeron, telefon santral kurulumu, Elektrik Arıza Servisi, Aydınlatma, alarm,görüntü sistemleri, ses sistemleri,haberleşme, iletişim sistemleri, altyapı, tadilat, montaj, sonlama, kalibrasyon, elektrik, elektronik, çanak anten, uydu anteni, zil, diafon, telefon, adsl, tesisat, kablolama, montaj, aksesuar montajı, kurulum, anahtar, priz, komitatör, lamba, ampul, watt, balast, florasan ampul, tamirat, tadilat, regülatör, jeneratör, ups, network, kamera, alarm, enerji saver, fiş, arıza, servis, şalter, zayıf akım, alçak gerilim, spot led, aydınlatma, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, elektrik proje uygulama, acil elektrik, elektrik arızası, Elektrik Arızaları, Telefon Arıza, Uydu Arızası, Telekom Başvuruları, Elektrik Arıza Giderme, Elektrik Arızası İşlemleri, Elektrik ve Telefon Arızası, Uydu Arızası, Elektrik Arızaları, Telefon Arızası
SİTELERİMİZ